bolet

بیانیۀ توئیتری نخست وزیر کانادا خطاب به مسلمانان جهان

امروز با غروب آفتاب، مسلمانان کانادا و سراسر جهان «عید الفطر» را جشن می گیرند، که به فستیوال شکستن روزه (افطار) شهره است.
bolet

تایید جدایی ملی پوش برزیلی یوونتوس

باشگاه یوونتوس، تایید کرد که دنی آلوس در این تابستان از بیانکونری جدا خواهد شد.
ایرلاین های ایمن دنیا کدامند؟!
bolet

ایرلاین های ایمن دنیا کدامند؟!

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک (cathay pacific) هنک‌گنگ مانند سال‌های اخیر ایمن‌ترین ایرلاین دنیا بود، پس از این شرکت ایر‌نیوزلند در رتبه دومین ایرلاین ایمن قرار گرفته است.
bolet

کره شمالی: برنامه هسته ای ما قابل مذاکره نیست

کره شمالی بارها ادعا کرده است که توسعه سلاح های هسته ای ، مانع از اتخاذ سیاست های خصمانه واشنگتن در قبال این کشور می شود.
bolet

توزیع ۷ میلیون برگ اسکناس جدید ۱۰۰۰ تومانی

رنگ این اسکناس ترکیبی از رنگ‌های سبز و آبی است که رنگ سبز زیتونی بیشترین سطح را در بر گرفته است، اما تصویر حضرت امام روی اسکناس و قبه آرامگاه حافظ در پشت اسکناس، به رنگ آبی است.
با همت پژوهشگران دانشگاهی محقق شد؛
bolet

تبدیل گازهای گلخانه‌ای به سوخت

در سالیان گذشته، رشد سریع جمعیت و افزایش مصرف انرژی در صنایع، باعث افزایش میزان تقاضای انرژی شده است. انتظار می‌رود این میزان تقاضا از سال 2004 تا 2030 به میزان 57 درصد افزایش پیدا کند.
وقتی 3 تلسکوپ بزرگ همزمان خورشید را رصد می‌کنند
bolet

وقتی 3 تلسکوپ بزرگ همزمان خورشید را رصد می‌کنند

پرتوهای کم‌انرژی اشعه ایکس خورشید بوسیله فضاپیمای ژاپنی "هیندو"( Hinode ) رصد شده‌اند و در این عکس به رنگ سبز دیده می‌شود.
اکران منتخبی از آثار عباس کیارستمی در خانه هنرمندان
bolet

اکران منتخبی از آثار عباس کیارستمی در خانه هنرمندان

علاقه‌مندان برای تماشای آثار عباس کیارستمی می توانند از 10 تا 12 تیر به خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.
bolet

الهام از چشم های پروانه ای در ساخت صفحه نمایش

صفحه نمایش تلفن های همراه و تبلت را در برابر گردو خاک و اثر انگشت محافظت می کند و در طراحی صفحه نمایش های قابل انعطاف نیز قابل استفاده است.
bolet

نرخ سکه وارز بازار آزاد ژچهارم تیرماه 96

از این پس می‌توانید آخرین قیمت طلا،نرخ ارز و آخرین قیمت انواع سکه، همه را در یک جا مشاهده کنید.
bolet

پشتیبانی متحرک در فضای ابری

پشتیبانی مبتنی بر فضای ابری، با خودکارسازی فرآیندهایی که مستعد بیشترین خطای کاربر یا سایر خطاها هستند، یک پلتفرم مدیریت دستگاه مؤثر ارئه می‌دهد. کاربران گوشی هوشمند و تبلت، به دانلود نرم‌افزار از فروشگاه‌های اپلیکیشن مبتنی بر فضای ابری عادت کرده‌اند که با پشتیبانی مبتنی بر فضای ابری، امکان تأمین امنیت برای این گوشی‎ها و تبلت‌ها فراهم می‌شود.
ثبت تجمع چندصد نفره طرفداران هری پاتر در گینس
bolet

ثبت تجمع چندصد نفره طرفداران هری پاتر در گینس

در گردهمایی هری پاتری قبلی که روز پنجم مارس ۲۰۱۵ برگزار شد، ۵۲۱ نفر در مدرسه هورشام ساسکس شرکت داشتند. به هر یک از شرکت‌کنندگان در جشن تولد ۲۰ سالگی هری پاتر، یک نسخه از کتاب «هری پاتر و سنگ جادو» اهدا شد.
حج برای زیر ۴۰ ساله‌ها را ممنوع؟!
bolet

قوانین کمیته کشور تاجیکستان بر حضور مناسک حج

دولت تاجیکستان در سال‌های گذشته نیز اقدام به اعمال محدودیت سنی برای شرکت در حج می‌کرد و این محدودیت سنی در سال ۲۰۱۵ به ۳۵ سال رسیده بود.
bolet

حکم زندان برای 7دختر شاهزاده اماراتی

دختران این خانواده اماراتی خدمتکاران خود را سگ خطاب می کردند وآنها را مجبور می کردند جلوی در محل اقامت خود بخوابند. یک طبقه کامل ساختمان هتل برای اقامت در اختیار این خانواده ثروتمند اماراتی بود.
bolet

گوگل در انتظار جریمه سنگین اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا بارها گوگل را به کنار زدن غیرعادلانه خدمات خرید آنلاین شرکت های رقیب و نمایش آنها در رتبه های پایین جستجوگر خود متهم کرده است.
صفحه  از ۶۷۵
سایر خبر ها