کد خبر: ۷۱۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
صنعت بیمه -معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت، گفت: حوادث غیر مترقبه در تعهد بیمه‌های پایه نیست اما در مناطق سیل زده تلاش می‌شود خدمات قابل توجهی ارائه شود.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،  سید مرتضی ادیانی، در جلسه ستاد مدیریت بحران استان لرستان، اظهارداشت: خرید خدمات بیمه سلامت از طریق دفترچه درمانی انجام می‌شود، اما به دلیل شرایط مناطق سیل زده بستری بیماران و درمان آنها با ارائه کد ملی قابل انجام است.

وی افزود: بیمه شدگان جهت مراجعه به مراکز درمان سرپایی می‌توانند با حضور در دفاتر پیشخوان و ارائه کد ملی دفترچه‌های درمانی خود را دریافت و به مراکز طرف قرارداد ارائه نمایند.

ادیانی تاکید کرد: برای دریافت دارو به ویژه داروهای بیماران خاص این سازمان، تا زمان دسترسی به اینترنت می‌توان از طریق نوشتن مشخصات هویتی، آدرس و تلفن بیماران در پشت نسخ درمانی بیمه شدگان و تأیید نسخه به صورت دستی، داروها را در اختیار این عزیزان قرارداد.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: حوادث غیر مترقبه در تعهد بیمه‌های پایه نیست اما در مناطق سیل زده تلاش می‌شود خدمات قابل توجهی ارائه شود.

وی گفت: کاربران دفاتر پیشخوان می‌بایست دقت کافی را در خصوص تعیین موقعیت جغرافیایی مناطق سیل زده به عمل آورده و مبنا، موقعیت جغرافیایی قبلی ثبت شده در سامانه است.منبع:مهر
برچسب ها: سیل زدگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار