کد خبر: ۷۰۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
صنعت بیمه -همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور رییس هیات مدیره بیمه سرمد، از شعبه سیاهکلرود بانک صادرات استان گیلان به عنوان شعبه برتر برای کسب بالاترین میزان فروش در طرح نسیم قدردانی شد.


به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،دکتر کاتب، رییس هیات مدیره با حضور در شعبه سیاهکلرود، از زحمات رئیس شعبه و کارکنان به دلیل تولید بیش از 20 میلیارد ریال حق بیمه در طرح نسیم قدردانی به عمل آورد.

سپس رییس هیات مدیره بیمه سرمد به همراه حسن طاهری بازرس ویژه شرکت، مجید حبیبی معاون فنی بیمه های اموال، حسین قربانی مدیر بیمه های آتش سوزی و محمدرضا قدیرپور مدیر بیمه سرمد استان گیلان، با حضور در دفتر سیدعلی مکرمی مدیر شعب بانک صادرات استان گیلان، به بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه تعاملات فی مابین بانک و بیمه پرداخت.

دکتر کاتب در این دیدار گفت: گسترش همکاری های مشترک از طریق تولید بسته های جدید و کامل بیمه ای شامل بیمه نامه های کاربردی، خواهد توانست نیازهای بیمه ای مشتریان بانک را تامین کند.
دکتر کاتب و هیات همراه در ادامه این سفر از محل شعبه بیمه سرمد در استان گیلان بازدید کردند و طی جلسه دوستانه ای با کارکنان این شعبه به بررسی عملکرد این استان در طول سال جاری پرداختند و از پیشرفت چشمگیر آن در مقایسه با سال های گذشته ابراز رضایت کردند.

وی در این بازدید، تحقق صد در صدی اهداف شعبه رشت را در سال 97، در بازه زمانی 10 ماهه نخست سال مثبت ارزیابی کرد و افزود: شعبه رشت با حفظ همین روند می تواند در سال 98 نیز شاهد افزایش میزان فروش در رشته های مختلف بیمه ای باشد.

برچسب ها: بیمه سرمد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار