کد خبر: ۷۰۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
مبلغی معادل حداکثر یک سال حق بیمه اجباری که از دارندگان وسیله نقلیه‌ای که از انجام بیمه موضوع این قانون خودداری کنند، وصول می‌شود.
صنعت بیمه -به مناسبت دهه فجر، امکان صدور بیمه‌نامه برای صاحبان وسایل نقلیه فاقد بیمه‌نامه و بخشش جرایم بابت زمانی که بیمه نداشتند، تا آخر بهمن‌ماه امکان‌پذیر شد.

 بنابر اعلام بیمه گسترش فردا، مطابق با بند ب ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب اردیبهشت سال ۱۳۹۵ که اعلام می‌دارد:

مبلغی معادل حداکثر یک سال حق بیمه اجباری که از دارندگان وسیله نقلیه‌ای که از انجام بیمه موضوع این قانون خودداری کنند، وصول می‌شود. میزان مبلغ مذکور، نحوه وصول، تخفیف، تقسیط و بخشودگی آن به پیشنهاد بیمه مرکزی به تصویب مجمع عمومی صندوق می‌رسد.

به موجب بخشنامه شماره ۱۰۹۲۴۹/۴۰۰/۹۷ مورخ ۱۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷‬ رئیس‌کل بیمه مرکزی اعلام کرد: به مناسبت دهه فجر آن دسته از صاحبان وسایل نقلیه که بیمه‌نامه برایشان صادر نشده یا خودروهایشان بیمه نشده، اگر تا ۳۰ بهمن ۹۷ به شرکت‌های بیمه مراجعه کنند امکان صدور بیمه‌نامه برایشان وجود دارد و کلیه جرایم بابت آن زمانی که بیمه نداشتند، صد در صد بخشیده می‌شود و برای موتورسیکلت‌ها و وسایل نقلیه کشاورزی هم ۶ ماه (از دهه فجر امسال تا ۶ ماه) فرصت قرار دادیم که اگر در ظرف این ۶ ماه مراجعه کنند و بیمه‌نامه بگیرند، جرایم آن‌ها هم صد در صد بخشیده خواهد شد.

همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی، شرکت نمایندگی بیمه گسترش فروش فردا، نماینده حقوقی بیمه پارسیان جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز با ایجاد اولین شعبه در ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج) آماده ارائه خدمت و صدور بیمه‌نامه بدون جرایم دیرکرد به کلیه مشتریان خود می‌باشد.

حال که کمتر از ۱۵ روز به پایان فرصت مقرر باقی مانده است از کلیه مالکان وسایل نقلیه موتوری فاقد بیمه شخص ثالث دعوت می‌شود به صورت حضوری با مراجعه به واحد صدور مستقر در ایوان انتظار ایستگاه میدان ولیعصر و یا تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۴۹۷۸۳ داخلی ۳۱۳۱ به صورت غیرحضوری اقدام به تهیه بیمه شخص ثالث بدون جریمه دیرکرد نمایند.

بخشودگی جرایم مذکور غیرقابل تمدید و تکرار نشدنی است و برای آن دسته از مالکان وسایل نقلیه که بعضاً جرایم آنها تا ۲ برابر مبلغ حق بیمه پایه بوده، فرصت مناسبی هست.


منبع:ایسنا
برچسب ها: بیمه شخص ثالث
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار