کد خبر: ۷۰۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
مهدوی به طرح خیر بیمه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه دو سوم حق بیمه روستاییان و عشایر توسط این صندوق تأمین و مابقی باید توسط فرد پرداخت شود، در این زمینه افراد خیر با تقبل یک سوم حق باقیمانده می‌توانند مشارکت کنند.
صنعت بیمه -‌مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از شناسایی جمعیت هدف بیمه نشده ایران بر اساس کد ملی و کد پستی خبر داد و گفت: این مساله شامل ۲ میلیون و ۲۰ هزار نفر می‌شوند.

«واعظ مهدوی» در سفر به ایلام، اظهار کرد: ۲ میلیون و ۲۰ هزار نفر از روستاییان، کشاورزان و عشایر در کشور بیمه نیستند که بر اساس کد ملی و کد پستی این تعداد از افرادی که بیمه ندارند شناسایی شده‌اند و هدف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیمه کردن این تعداد تا پایان کار دولت دوازدهم است.

وی به تفاوت بین استان‌ها در نوع بیمه پردازی اشاره کرد و گفت: تفاوتی که بین استان‌ها وجود دارد در سطوح درآمدی آن‌ها است و صندوق این امکان را به آن‌ها داده است که افراد بر اساساً سطح درآمدی خودشان نوع پرداخت بیمه خودشان را تعیین کنند.

وی به طرح خیر بیمه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه دو سوم حق بیمه روستاییان و عشایر توسط این صندوق تأمین و مابقی باید توسط فرد پرداخت شود، در این زمینه افراد خیر با تقبل یک سوم حق باقیمانده می‌توانند مشارکت کنند.


منبع:ایسنا
برچسب ها: بیمه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار