کد خبر: ۷۰۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
صنعت بیمه - براساس آخرین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت ۷ محصول در میادین و بازار‌های میوه و تره بار کاهش پیدا کرد.

۷ محصولی که قیمت آن‌ها کاهش پیدا کرده است، سه نوع میوه شامل گلابی درجه یک با قیمت هر کیلوگرم ۶ هزار تومان و دستچین ۷ هزار تومان، انگور سفید درجه یک با قیمت هر کیلوگرم هزار تومان و دستچین ۵۵۰۰ تومان و هندوانه با قیمت هر کیلوگرم یک هزار تومان است.

علاوه بر این، ۴ نوع محصول دیگر که قیمت آن‌ها کاهش یافته، شامل بادمجان درجه یک با قیمت هر کیلوگرم ۳۵۰۰ تومان و دستچین ۴ هزار تومان، سیب زمینی ترشی درجه یک با قیمت هر کیلوگرم ۲۸۰۰ تومان و دستچین ۳۳۰۰ تومان، ترب سفید درجه یک با قیمت هر کیلوگرم ۱۱۰۰ تومان و دستچین ۱۵۰۰ تومان و ترب سیاه درجه یک با قیمت هر کیلوگرم ۱۵۰۰ تومان و دستچین ۱۸۰۰ تومان است.

براساس این گزارش، دو محصول نیز جدیداً وارد میادین میوه و تره بار شده است که شامل «تمبرهندی» با قیمت هر کیلوگرم ۱۹۸۰۰ تومان و «زنجبیل تازه» درجه یک با قیمت هر کیلوگرم ۱۷ هزار تومان و دستچین ۱۹ هزار تومان است، ضمن اینکه قیمت هر کیلوگرم آناناس ۱۹ هزار تومان، نارگیل ۱۴ هزار تومان، موز ۱۰۷۰۰ تومان و توت فرنگی درجه یک ۱۲ هزار تومان و دستچین ۱۴ هزار تومان اعلام شده است.منبع:میزان
برچسب ها: قیمت میوه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار