کد خبر: ۶۹۳۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
صنعت بیمه -معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در پیامی فرا رسیدن 15 آذر روز حسابدار را به تمام همکاران شاغل در حوزه مالی این سازمان تبریک گفت.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، در پیام رحیم اردلان آمده است:

15 آذر روز حسابدار، فرصتی است مغتنم برای قدر دانی و تکریم تلاشها و زحمات همکاران حوزه های مالی که گام های موثر و خطیری را در شفاف سازی امور سازمان بر می دارند.

سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر اجتماعی کشور در عرصه‌ی ارائه خدمات به نیروهای مولد و خانواده‌های آنان، یکی از محوری‌ترین بخش‌های نظام جامع تامین اجتماعی کشور به حساب می‌آید. این سازمان با همکاری همکاران سخت‎کوش، متخصص و خدوم من جمله همکاران حوزه‎های مالی و حسابداری، در راستای نیل به اهداف سازمان و رضایتمندی هر چه بیشتر شرکاء اجتماعی سازمان اهتمام ورزیده و بی شک تلاش های آنها در  ایجاد شفافیت، ارتقای پاسخگویی‌، فراهم کردن چارچوبی برای تصمیم‌گیری، تخصیص کارامد و بهینه منابع، آگاهی از محدودیت ها، فرصت ها، تهدیدها و... بسیار مفید و سودمند است.

کارکنان و نیروی انسانی شایسته، بالاترین و با ارزشترین سرمایه و بزرگترین دارایی هر سازمان و کشوری محسوب می شود، اگر چه در هیچ ترازنامه و حساب سود و زیانی آورده نمی‌شود ولی نتیجه سود و زیان و کارایی یا عدم کارایی سازمان ها را رقم می زند.

اینجانب ضمن تبریک روز حسابدار از تلاش های صادقانه همکاران ارجمند حوزه های مالی صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال برای شما بزرگواران تندرستی و توفیق روزافزون خواستارم.
برچسب ها: تامین اجتماعی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار