کد خبر: ۶۲۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
کیلیان امباپه، عثمان دمبله و گابریل ژسوس از سوی این نشریه به عنوان سه نامزد نهایی کسب این عنوان معرفی شدند.
صنعت بیمه - نشریه توتو اسپورت دقایقی پیش، سه نامزد دریافت عنوان پسرطلایی که به بهترین بازیکن جوان سال اهدا می‌شود را معرفی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این عنوان از سوی این نشریه و به انتخاب روزنامه نگاران به بهترین بازیکنان زیر 21 سال شاغل در اروپا اهدا می‌شود. امسال نیز فهرست سه نفر نهایی منتشر شد و کیلیان امباپه، عثمان دمبله و گابریل ژسوس از سوی این نشریه به عنوان سه نامزد نهایی کسب این عنوان معرفی شدند.
 
  
امباپه فصل گذشته با پاری سن ژرمن قهرمان فرانسه شد و تا نیمه نهایی چمپیونزلیگ پیش رفت. او در تابستان از این تیم جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست و روند خوبش را در پاریس نیز ادامه داد.
    
دمبله نیز پس از یک فصل عالی در دورتموند، با 105 میلیون یورو به بارسلونا پیوست و گرانترین خرید تاریخ باشگاه لقب گرفت. با این حال او به علت مصدومیت نمی‌تواند تا سال آینده تیمش را همراهی کند.
 
 گابریل ژسوس نیز که در زمستان به سیتی پیوست، با وجود مصدومیت شدید، در 22 بازی برای تیمش 15 گل به ثمر رسانده و عملکرد بسیار خوبی داشته است. اما غیبت مارکوس رشفورد در میان سه نفر نهایی، قابل توجه است. سال گذشته رناتو سانچس موفق شد این عنوان را از آن خود کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: