کد خبر: ۶۲۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
دو خبر از صندوق اعتباری هنر؛
سامانه در راستای انتقال خدمات حضوری به خدمات بر خط الکترونیکی طراحی گردیده است.
براساس امضای تفاهم نامه صندوق اعتباری هنر با شرکت سرمایه‌گذاری سفر کارت ملی، خدمات ارائه اقامت ارزان برای اعضا صندوق اعتباری هنر فراهم می‌شود.
 
 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از ایلنا، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره بر اینکه این تفاهم‌نامه به منظور تعمیم فرهنگ گردشگری با قیمت مناسب و نیز استفاده بهینه از ظرفیت‌های مراکز اقامتی و پذیرایی کشور، منعقد گردیده است، تاکید کرد: براساس این تفاهم نامه خدمات اقامتی و پذیرایی در کلیه ایام سال به اعضای صندوق اعتباری هنر ارائه خواهد شد. بیش از ۶۰ مرکز اقامتی ایرانگردی و جهانگردی در بهترین نقاط ایران، براساس توافق انجام شده با تخفیف بین ۲۰ تا ۵۰ درصد آماده پذیرایی در فصول مختلف سال از اعضای صندوق است.
 
سیدحسین سیدزاده ایجاد زمینه‌ برای رفاه حال اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، ارائه خدمات رفاهی مناسب، افزایش نشاط، دیدار از جاذبه‌های طبیعی و اماکن تفریحی را انگیزه مهم این صندوق برای امضای این تفاهم نامه عنوان کرد و یادآور شد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته بین شرکت سفرکارت ملی و صندوق اعتباری هنر امکان بهره‌مندی هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران عضو صندوق از خدمات اقامتی و پذیرایی فراهم شده است.
 
مدیرعامل صندوق اعتباری گفت: بنابر این تفاهم‌نامه،  پذیرش افراد طبق لیست و مراجعه مهمانان با رویت مدارک شناسایی به منظور ارایه کلیه خدمات سفر صورت می‌پذیرد.
 
به گفته سیدزاده، مدت اعتبار این توافقنامه از تاریخ ۹۶/۶/۲۵ به مدت یک سال است و تمدید آن برای یک دوره بعدی در صورت توافق و رضایت طرفین امکانپذیر خواهد بود.
 
دریافت الکترونیک خسارت بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر

 
این صندوق همچننین در اطلاعیه‌ای به اطلاع صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه تکمیلی درمان استفاده می‌نمایند می‌رساند: به منظور ارائه خدمات سریع و غیرحضوری به متقاضیان بیمه درمان تکمیلی،  صندوق اعتباری هنر اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه دریافت الکترونیک خسارت بیمه درمان تکمیلی کرده است. این سامانه در راستای انتقال خدمات حضوری به خدمات بر خط الکترونیکی طراحی گردیده است.
 
لذا بدلیل عدم نیاز حضور فیزیکی به منظور تحویل مدارک پزشکی، متقاضیان از مراجعه حضوری به دفاتر شعب بیمه رازی و صندوق اعتباری هنر خودداری کنید.
 
نحوه ارسال و دریافت مدارک در روزهای آتی متعاقباً اعلام خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: