کد خبر: ۶۰۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
مدیرکل بهزیستی تهران:
بهزیستی یک سازمان غیر بیمه‌ای و مداخله‌ای است و وظیفه اصلی این سازمان خدمات مشاوره‌ای و آگاه‌سازی عمومی است.
مدیرکل بهزیستی تهران گفت: ۲ هزار و ۴۵۰ سازمان و موسسه در کنار سازمان بهزیستی فعالیت می‌کنند.
 
 به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ اصغر باقری پیش از ظهر امروز در نشستی خبری درباره رویکردهای سازمان بهزیستی استان تهران گفت: 2 نوع رویکرد اساسی برای سازمان وجود دارد که این رویکردها عبارتند از رویکرد سلامت‌نگر عامه جامعه و خدمات خاص.
 
وی با اشاره به تعداد افراد تحت پوشش بهزیستی در سال گذشته تصریح کرد: 3 میلیون و 700 هزار نفر از خدمات مستقیم بهره می‌برند که از این تعداد 3 میلیون و 250 هزار نفر از خدمات عامه برخوردار می‌شوند و 450 هزار نفر از خدمات خاص بهره‌مند می‌شوند.
 
رئیس سازمان بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: 2 هزار و 450 سازمان و موسسه در کنار سازمان بهزیستی فعالیت می‌کنند.
 
باقری با اشاره به اینکه جامعه باید متوجه شود که معلول، گدا نیست، خاطرنشان کرد: مناسب‌سازی ذهن مهم‌تر از مناسب‌سازی‌های محیطی است و معلول نباید دغدغه خاصی را داشته باشد.
 
وی با اشاره به اینکه بسیاری از سازمانها به دلیل کم‌کاری وظیفه بهزیستی را زیاد می‌کنند، یادآور شد: بهزیستی یک سازمان غیر بیمه‌ای و مداخله‌ای است و وظیفه اصلی این سازمان خدمات مشاوره‌ای و آگاه‌سازی عمومی است.
 
رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی این سازمان آگاه‌سازی عمومی است, اظهار کرد: در 22 مهدکودک به زبان کودکانه آموزش پیشگیری از اعتیاد را به بچه‌ها یاد می‌دهیم.
برچسب ها: بهزیستی تهران
نام:
ایمیل:
* نظر: