کد خبر: ۵۷۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
برکشایر هیث‌وی از نظر سرمايه، چهارمين شركت بزرگ جهان به شمار مي رود. تمركز اين شركت بيشتر بر سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف بيمه و زيرساخت هاست.
شركت آمريكاي "برکشایر هیث‌وی" از قصد خود براي ورود به صنعت بيمه ژاپن خبر داد.

  به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از وب سايت نيكي، يك شركت بيمه كه تحت نظر شركت بيمه آمريكايي برکشایر هیث‌وی كار مي كند،‌ در نظر دارد براي استفاده از پتانسيل بالاي كشور ژاپن در زمينه بيمه زلزله به بازار اين كشور وارد شود.

اين شركت تخصصي كه زير نظر "وارن بافت" سومين ثروتمند جهان فعاليت مي كند، مي خواهد به عنوان بيمه گر اتكايي براي عقد قرارداد با شركت هاي بيمه ژاپني كه در زمينه فروش بيمه زلزله فعاليت مي كنند، وارد بازار اين كشور شود و حضور خود را در آسيا گسترش دهد.

برکشایر هیث‌وی، شرکت هولدینگ و خوشه ‌ای آمریکایی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در شهر "اوماها"، ایالت "نبراسکا" قرار دارد. فعالیت اصلی این شرکت، در زمینه ارائه انواع خدمات بیمه مانند بیمه اموال و بیمه سلامت، بیمه اتکایی و بسیاری از انواع بیمه‌ های نامتعارف است، اما درصد قابل‌ توجهی از درآمدهای برکشایر هیث‌وی از طریق مبادلات سهام اختصاصی، مدیریت صندوق‌ های سرمایه ‌گذاری مشترک و صندوق ‌های پوشش ریسک، سفته ‌بازی، مدیریت سرمایه‌ گذاری، مدیریت دارایی و مدیریت ثروت تامین می شود.

در اين گزارش آمده است كه برکشایر هیث‌وی از نظر سرمايه، چهارمين شركت بزرگ جهان به شمار مي رود. تمركز اين شركت بيشتر بر سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف بيمه و زيرساخت هاست.

"وارن بافت" مدیر عامل و رییس هیئت مدیره و "چارلی مانگر" نایب رییس شرکت برکشایر هیث‌وی را بر عهده دارند. او كه يكي از ميلياردرهاي سرشناس جهان است و عنوان سومين ثروتمند جهان را در اختيار دارد، از سیستم شناور برای سرمایه‌ گذاری بر روی این شرکت استفاده کرده‌ است. او در ابتدای فعالیتش در برکشایر بر روی سرمایه‌ گذاری بلندمدت در بازار بورس متمرکز شده ‌بود، اما در سال 2010 میلادی تصمیم گرفت تمامی سهام این شرکت را خریداری کند.


نام:
ایمیل:
* نظر: