کد خبر: ۴۲۱۸۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
کافیست شما بعنوان خریدار در سایت آسان سفارش ثبت نام نموده و آدرس دقیق منزل و شماره همراه خود را در فرم ثبت نام تکمیل نمایید، سپس در قرعه کشی بیمه آتش سوزی منزل مسکونی مورخ 22 بهمن ماه شرکت داده خواهید شد.
 آسان سفارش (www.AsanSefaresh.com) با ابتکاری جدید و خلاقیتی نو، همچنین تلفیق فناوری و فرهنگ بومی تجارت در کشور، اقدام به راه اندازی سامانه هوشمند استعلام و مقایسه قیمت برای خرید انواع بیمه نامه کرده است. در اینجا باید به کاربران سایت آسان سفارش این مژده را داد که آنها علاوه بر پیدا کردن ارزان ترین نرخ بیمه با بهترین شرایط، می توانند در قرعه کشی های آن نیز شرکت نمایند.

کافیست شما بعنوان خریدار در آسان سفارش ثبت نام نموده و آدرس دقیق منزل و شماره همراه خود را در فرم ثبت نام تکمیل نمایید، سپس در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد. مدیریت سایت آسان سفارش، در راستای فرهنگ سازی امر بیمه، به 22 نفر از افرادی که بعنوان خریدار ثبت نام میکنند بیمه نامه آتش سوزی منزل مسکونی اهدا خواهد کرد. لازم به ذکر می باشد که قرعه کشی در تاریخ 22 بهمن ماه 1393 انجام و اسامی برندگان اعلام خواهد شد.


روش کار سامانه هوشمند استعلام و مقایسه قیمت آسان سفارش بدین صورت است که؛ افراد و شرکتهای مختلف می توانند با تکمیل فرم بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی، عمر و سایر بیمه ها در این سامانه اقدام به استعلام قیمت بیمه مورد نظرنمایند. این کار برای اولین بار در ایران اجرایی شده و تا حد ممکن ساده شده است و باعث شده تا افراد در هر سطح آشنایی با اینترنت در کمترین زمان ممکن اقدام به ثبت سفارش خود نمایند. سفارش های ثبت شده از طریق ایمیل، بدون هیچ درنگی برای فروشندگانی که در این سامانه ثبت نام کرده و تایید شده اند ارسال می شود.

سپس فروشندگان بیمه در اسرع وقت قیمت خود را اعلام می نمایند و در نهایت خریدار بیمه می تواند قیمتهای اعلام شده از سوی فروشندگان را با جزییات کامل مشاهده و انتخاب نماید. در حال حاضر حدود 50 عرضه کننده بیمه از شرکتهای مختلف بیمه آماده ارسال قیمت و اطلاعات لازم می باشند. آسان سفارش در اولین گام خود صنعت بیمه را انتخاب کرده و بزودی فعالیت آن در بخش های دیگر راه اندازی خواهد شد.

البته این سایت قرعه کشی دیگری نیز دارد و آن برای افرادی می باشد که از این طریق بیمه نامه تهیه و خریداری می نمایند. برای اطلاع از توضیحات بیشتر در این خصوص می توانید اینجا کلیک نمایید.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: