کد خبر: ۴۱۴۴۷
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۳
سامانه آسان سفارش (www.AsanSefaresh.com) با ابتکاری جدید و خلاقیتی نو و تلفیق فناوری و فرهنگ بومی تجارت در کشور در راستای فرهنگ سازی و توسعه تجارت الکترونیک در امر بیمه اقدام به راه اندازی سامانه هوشمند استعلام قیمت برای خرید انواع بیمه نامه کرده است.

امروزه فعالیت در حوزه الکترونیک و بازاریابی الکترونیکی یکی از روشهای بسیار کارا و نوین در جهان می باشد. صنعت بیمه نیز از این امر مستثنی نبوده و همگام با دیگر بخشهای مختلف تجاری در حال گسترش در این حوزه می باشد. در حال حاضر سرعت رشد این فعالیتها در کشور ما رو به افزایش است ولی در صنعت بیمه تا کنون اقدام مشهودی وجود نداشته است.

سامانه آسان سفارش (www.AsanSefaresh.com) با ابتکاری جدید و خلاقیتی نو، همچنین تلفیق فناوری و فرهنگ بومی تجارت در کشور، اقدام به راه اندازی سامانه هوشمند استعلام قیمت برای خرید انواع بیمه نامه کرده است. این کار در واقع در راستای فرهنگ سازی و توسعه تجارت الکترونیک در امر بیمه محسوب می شود.آسان سفارش

افراد و شرکتهای مختلف می توانند با تکمیل فرم بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی، عمر و سایر بیمه ها در این سامانه اقدام به استعلام قیمت بیمه مورد نظرنمایند. سامانه هوشمند استعلام قیمت آسان سفارش برای اولین بار در ایران اجرایی شده و تا حد ممکن ساده شده است و باعث شده تا افراد در هر سطح آشنایی با اینترنت در کمترین زمان ممکن اقدام به ثبت سفارش خود نمایند. سفارش های ثبت شده از طریق ایمیل، بدون هیچ درنگی برای فروشندگانی که در این سامانه ثبت نام کرده و تایید شده اند ارسال می شود.

سپس فروشندگان بیمه در اسرع وقت قیمت خود را اعلام می نمایند و در نهایت خریدار بیمه می تواند قیمتهای اعلام شده از سوی فروشندگان را با جزییات کامل مشاهده و انتخاب نماید. این سامانه در اولین گام خود صنعت بیمه را انتخاب کرده و بزودی فعالیت آن در بخش های دیگر راه اندازی خواهد شد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
6
باریکلا به این خلافیت، چه سیستم جالبیه
نماینده بیمه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
2
میتونه کمک خوبی به نماینده ها باشه
نیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
5
چه خوب دیگه لازم نیست بری از ده نفر قیمت بگیری و ترافیک بمونی. شماره همه فروشنده هایی که قیمت دادن را میتونی ببینی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
0
1
تو کانادا هم همین شکلیه. سیستم بسیار خوبیه و کارها رو راحت تر می کنه
نام:
ایمیل:
* نظر: