شنبه ۱۳۹۳/۶/۲۹
کد خبر: 1074 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ شنبه ۸ مهر - 9:26 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

انتشار فیلمی با تصاویر غیراخلاقی از مادر اوباما

صنعت بیمه -   به گزارش ایسنا  به نقل از خبرگزاری هند، انتشار این دی.وی.دی عصبانیت دموكرات‌ها و خشم كاخ سفید را موجب شده است.
 
در این فیلم "آن دانهام"، مادر باراك اوباما، رئیس جمهوری آمریكا با ژست‌های غیر اخلاقی به تصویر كشیده شده است. این فیلم با نام "رویاهایی از پدر واقعی من" توسط یك فیلمساز راستگرای مخالف اوباما ساخته شده است. همچنین در این فیلم ادعا شده كه پدر اوباما با نام "فرانك مارشال دیویس"، یك شاعر چپگرا و فعال حزب كمونیست بوده و ازدواج وی با آن دانهام پوششی برای فعالیت‌هایش محسوب می‌شده است.
 
این ادعاهای غیر معمول و انتشار این فیلم می‌تواند عواقب ناخوشایندی برای اوباما در پی داشته باشد چرا كه نسخه‌های زیادی از این فیلم به سراسر آمریكا ارسال شده و در آن‌ها نشان داده شده كه تاریخچه خانوادگی رئیس جمهوری كنونی آمریكا كاملا دروغی است.
 
طبق داستان روایت شده در این فیلم، ازدواج مادر اوباما با باراك اوبامای پدر پوششی بر رابطه این زن با فرانك مارشال دیویس است؛ شخصی كه رئیس جمهوری آمریكا وی را "استاد و مشاور" خود می‌داند. فرانك مارشال دیویس نیز این تصاویر را زمانی كه وی باراك اوباما را باردار بوده از وی گرفته و آن‌ها را به مجلات منتشر شده در سال‌های آخر دهه 1950 میلادی فروخته است.
 
راوی فیلم نیز احتمالا رئیس جمهور كنونی آمریكا است به طوریكه روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس از قول راوی می‌نویسد: این تصاویر چند هفته پیش از آغاز سال جدید 1960 میلادی، زمانی كه مادرم مرا باردار بوده، گرفته شده‌اند.

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 انتشار فیلمی با تصاویر غیراخلاقی از مادر اوباما ۱۳۹۱ شنبه ۸ مهر


نظرات بینندگان
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

فرهنگیان وام خرید خودرو می گیرند گرانترین و ارزانترین هر متر خانه در کشور تمدید مهلت زمان شرکت کارکنان تامین اجتماعی در آزمون نسخه های آسمانی سه عامل مهم افزایش آمار سرطان انتصاب مشاور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در امور ورزش تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی میلیارد ایرانی در لیست مجله فوربس رفع مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان سراسر کشور ارائه بیمه مسئولیت به کارورزان برآورد بدهی های رئال مادرید! جایزه ۱۰ میلیون دلاری آمریکا برای دستگیری قاتلان خبرنگاران بررسی و رفع مشکلات اجرایی با اعزام مدیران آتیه‌سازان حافظ به سراسر کشور گمانه زنی ها بر سر دیدار روحانی با اوباما ساخت هواپیمای مشترک جت رونمایی گوشی لوکس بلک‌بری با طراحی پورشه پیش‌بینی‌های سود خالص بیمه دی ؟! احتمال غیبت سعید معروف در بازی برابر روسیه بازنشر کتاب‌های فریدون مشیری در بلاتکلیفی تقویت شبکه فروش وسیستم بازاریابی بیمه دانا شغل‌های خالی بیمه و امنیت شغلی