سه شنبه ۱۳۹۳/۷/۲۹
کد خبر: 1074 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ شنبه ۸ مهر - 9:26 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

انتشار فیلمی با تصاویر غیراخلاقی از مادر اوباما

صنعت بیمه -   به گزارش ایسنا  به نقل از خبرگزاری هند، انتشار این دی.وی.دی عصبانیت دموكرات‌ها و خشم كاخ سفید را موجب شده است.
 
در این فیلم "آن دانهام"، مادر باراك اوباما، رئیس جمهوری آمریكا با ژست‌های غیر اخلاقی به تصویر كشیده شده است. این فیلم با نام "رویاهایی از پدر واقعی من" توسط یك فیلمساز راستگرای مخالف اوباما ساخته شده است. همچنین در این فیلم ادعا شده كه پدر اوباما با نام "فرانك مارشال دیویس"، یك شاعر چپگرا و فعال حزب كمونیست بوده و ازدواج وی با آن دانهام پوششی برای فعالیت‌هایش محسوب می‌شده است.
 
این ادعاهای غیر معمول و انتشار این فیلم می‌تواند عواقب ناخوشایندی برای اوباما در پی داشته باشد چرا كه نسخه‌های زیادی از این فیلم به سراسر آمریكا ارسال شده و در آن‌ها نشان داده شده كه تاریخچه خانوادگی رئیس جمهوری كنونی آمریكا كاملا دروغی است.
 
طبق داستان روایت شده در این فیلم، ازدواج مادر اوباما با باراك اوبامای پدر پوششی بر رابطه این زن با فرانك مارشال دیویس است؛ شخصی كه رئیس جمهوری آمریكا وی را "استاد و مشاور" خود می‌داند. فرانك مارشال دیویس نیز این تصاویر را زمانی كه وی باراك اوباما را باردار بوده از وی گرفته و آن‌ها را به مجلات منتشر شده در سال‌های آخر دهه 1950 میلادی فروخته است.
 
راوی فیلم نیز احتمالا رئیس جمهور كنونی آمریكا است به طوریكه روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس از قول راوی می‌نویسد: این تصاویر چند هفته پیش از آغاز سال جدید 1960 میلادی، زمانی كه مادرم مرا باردار بوده، گرفته شده‌اند.

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 انتشار فیلمی با تصاویر غیراخلاقی از مادر اوباما ۱۳۹۱ شنبه ۸ مهر


نظرات بینندگان
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

انتخاب اعضای هیئت‌‌رئیسه تفحص از صنعت بیمه فروش ایفون بزودی ثبت در کتاب رکوردها اولین شناور با سوخت گیاهی در دنیا به آب انداخته شد افتتاحیه سالن ورزشی صندوقهای بازنشستگی تشکیل پرونده کیفری برای وکیل هاشمی ماجرای زلزله ۸ ریشتری همراه اول اکران انیمیشن کمدی از کمپانی دیزنی انتخاب داوران خارجی برای بازی دوستانه ایران و کره جنوبی تدابیر افزابش نمایندگان زن در مجلس ایران مصوبه جدید مجلس درباره حریم خصوصی سازمان تأمین اجتماعی همواره پشتیبان بازنشستگان و مستمری بگیران اقدامات موثر سازمان تأمین‌اجتماعی سبب توسعه صنعت و برگشت به روند تولید بیش از ۴۰ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت ایران کمک میلیونی هالیوودی‌ها در حمایت ار کاندیدای محبوب خود خودرو مسابقه ای بدون راننده آئودی جایزه برای کاریکاتوری از باراک اوباما نظارت بازرسان بهداشتی بر اجرای نکات بهداشتی در تهیه نذورات ابتکاری جالب برای تقویت گوشی هوشمند شرط حضور در زمین مشمول تایید بیمه کارگران پیگیری مشکلات بیمه کارگران کشاورزی